Sābrs x Tvērums

Jau pagājušo gadu priecājāmies Jūs satikt Rīgas Zīnu festivālā "Sābrs", kurš tiecas stiprināt mākslinieku un mazo izdevēju sadarbību, kā arī iepazīstināt plašāku sabiedrību ar šo mākslas formu. Festivāla organizatoru vēlme ir kultivēt un vairot «kaimiņu būšanu» izdevēju un mākslinieku starpā, daloties ar idejām un piedzīvoto, kā arī veidojot savstarpējus kontaktus. Šī iemesla dēļ festivālam izvēlēts nosaukums «Sābrs», kas ir latviešu vecvārds ar nozīmi «kaimiņš».

Šogad festivāla tēma ir «Kaimiņu dārza anatomija». «Preparēsim kaimiņu dārzus — ar darbnīcu, performanču un sarunu palīdzību centīsimies saprast, kāpēc kaimiņiem zāle vienmēr ir zaļāka,» vēsta «Sābra» komanda. Iecerēts, ka, tāpat kā pagājušajā gadā, arī šoreiz festivālu ievadīs vairākas izstādes dažādās Rīgas vietas, savukārt festivāla galvenais notikums — zīnu tirgus — tiks aizvadīts 8. un 9. jūlijā Āgenskalna tirgū. 

Festivālu organizē biedrība «Četrdesmit grādi» un ilustratori Rebeka Lukošus un Jurijs Tatarkins. Sekot līdzi festivāla aktualitātēm iespējams «Sābrs» Instagram un Facebook vietnēs.

 

Uz tikšanos jau pavisam drīz!

p.s. Tikai priekš Sābra būsim sagatavojuši īpašus biedrības "Tvērums" izdevumus! 

 

Atpakaļ